Chytré řešení pro podniky s více pobočkami

Digitální správa dárkových karet

Kontaktujte nás Požádejte o demo verzi

Webové řešení pro správu dárkových karet nabízí podnikům s více pobočkami snadné a rychlé vydávání a proplácení jejich dárkových karet. SmartGifty také poskytuje možnost přidání věrnostního modulu pro personalizované věrnostní programy. Vše, co potřebujete, je přístup k internetu, uživatelské jméno a heslo.

Chytré výhody

Webové řešení

Protože je SmartGifty webový, není potřeba instalovat API připojení k pokladnám, takže náklady na implementaci jsou mnohem nižší a čas kratší. Kromě internetu je potřeba pouze čtečka čárových kódů nebo ruční terminál.

Vydání a proplacení na jednom místě

Přístupy na více pobočkách umožňují různým pobočkám okamžitě vydávat a uplatňovat dárkové karty, kontrolovat počet vydaných a uplatněných karet každý den a mít nepřetržitý přehled o transakcích pro konkrétní pobočku.

Správa více poboček

S přístupem ke správě nebo marketingu získáte nepřetržitý přehled o obchodech s dárkovými kartami ve všech připojených lokalitách v reálném čase. SmartGifty pomáhá při efektivním plánování budoucích marketingových aktivit (speciální design tematických karet, funkce věrnostního programu, nastavení happy hours a podpora prodeje v určitých obdobích…).

Věrnostní program jako jednoduché příslušenství

Kromě správy dárkových karet nabízí SmartGifty také jednoduchý způsob, jak začít s věrnostními programy. Věrnostní modul může zahrnovat vyplácení peněz, sběr bodů a další. Poskytuje vhled do chování zákazníků a možnost lepší a personalizované komunikace se zákazníky.

Hlavní výhody

Vše v jednom

 • Dárková karta a/nebo věrnostní karta
 • Vydávání, uplatňování a správa dárkových a věrnostních karet
 • Speciálně vyvinuté pro firmy, které působí na více lokalitách.
 • Sledujte cestu svých zákazníků od získávání nových zákazníků s dárkovou kartou až po zvyšování míry návratnosti zákazníků s věrnostní kartou
 • Personalizujte svou komunikaci a dosáhněte vyšších příjmů

Transparentnost

 • Všechny částky a nákupy jsou zaznamenávány v reálném čase.
 • Systém se snadno používá a je plně digitalizován.
 • Víceúrovňový přístup zahrnuje přehled podle jednotlivých lokalit s různými přístupovými právy, správu všech lokalit a účetnictví.

Bezpečnost

 • S řadou bezpečnostních prvků systému zaručujeme bezpečné a spolehlivé používání
 • Uživatelsky přívětivá platforma pro online správu umožňuje zobrazit všechna relevantní data 24/7 s předdefinovanými úrovněmi přístupu.

Propojitelnost

 • Snadno propojitelné s různými poskytovateli třetích stran prostřednictvím rozhraní API nebo nástroje pro automatizaci marketingu pro automatizovanou a personalizovanou komunikaci se zákazníky.
 • Přečtěte si více o našem řešení marketingové automatizace zde.

You asked, we answered

Ještě jsme vás nepřesvědčili?

Dárkové karty v číslech

Č. 1 ​​nejžádanějším dárkem během svátků jsou dárkové karty
200 %
růst v používání digitálních dárkových karet
93 %
všech spotřebitelů letos zakoupí nebo obdrží dárkovou kartu
90 %
dárkových karet je využito během 60 dní od zakoupení
83 %
firem používá dárkové karty jako zaměstnanecký benefit
72 %
zákazníků utratí víc, než je hodnota jejich dárkové karty