O nás

Řešení SmartGifty přišlo na svět ve Slovinsku, v Evropě, s jedním hlavním cílem: vykouzlit digitálními kartami úsměv na lidských tvářích.

Vytvořením jednoduchého a efektivního systému předplacených digitálních karet SmartGifty chceme předat radost z obdarovávání a svobodu při výběru dárku do rukou zákazníků vašich nákupních center.

Naše poslání

Každý den chceme pracovat na tom, abychom všem zainteresovaným osobám maximálně usnadnili používání digitálních karet. Jsme připraveni ochotně pomoct našim partnerům s definováním a řešením jejich problémů a nabídnout jim podporu pro naše aktuální softwarová a uživatelská řešení, abychom jim pomohli v růstu.

Naše vize

Chceme se stát předním partnerem firem napříč celou Evropou v segmentu chytré správy předplacených dárkových karet a propojit tuto službu s věrnostními programy a automatickými marketingovými nástroji. Stejně tak bychom rádi rozšířili naše vědomosti a technická řešení do celého světa.

Naše zázemí

Vývoj systému SmartGifty se opírá o desetiletí naší práce v IT a identifikačních technologiích. Ve spolupráci s našimi zákazníky v těchto odvětvích jsme si všimli, že stávající řešení dárkových karet a dárkových voucherů obvykle nemají digitální podobu a jsou nezávislá jen ve vzácných případech. Rozhodli jsme se, že to změníme, a tak jsme vytvořili jednoduchou a efektivní platformu pro správu dárkových karet, kterou můžete použít jako plně digitální, integrovaný nástroj pro marketingové účely a vyúčtování nákupů.

Náš tým

Za naším skvělým produktem stojí tým špičkových odborníků.

Podařilo se nám sestavit neuvěřitelný tým zkušených odborníků, kteří sdílí naše nadšení pro disruptivní technologie a vizi nového digitálního prostoru. Tento tým vyvinul nejprve konkrétní produkt a následně celý ekosystém.

Jurij Triller
Zakladatel a výkonný ředitel

A dalších 9 úžasných členů našeho týmu.

Podpěra

Telefon +386 30 719 888

E-mail: support@smartgifty.com

Odbyt

Česká republika: +420 722 959 688

Slovinsko: +386 30 710 934

Chorvatsko: +385 919 50 99 539

Slovensko: +421 911 407 454

 


Kontaktujte nás